OTURUM AÇ


* Check-In sırasında ön büroya verdiğiniz ya da hesap oluştururken tanımladığınız e-posta adresiniz.

Şifre Hatırlatma

** Eğer otel müşterisi iseniz, şifreniz Check-In sırasında otomatik olarak e-posta adresinize gönderildi. Eğer şifrenizi bulmakta zorluk yaşıyorsanız, lütfen sol taraftaki -Şifre Hatırlatma- linkine tıklayın.

KAYIT OL

Papillon Hotels Acente Sadakat Programı acente satış personeline özel avantajlar sunmaktadır:
- Kazandığınız puanları rezervasyonlarınızda paraya çevirebilir, ödemelerin bir kısmını ya da tamamını puanlarınızla gerçekleştirebilirsiniz,
- Puanlarınızı arkadaşlarınıza, ailenize veya meslektaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Üyelik için yanda ki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurup bize göndeirn. İşlem sonrası, giriş yaptığınız e-posta adresinize bir aktivasyon mesajı gönderilir. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra lütfen e-posta hesabınızın gelen kutusunu kontrol edip, mesajdaki Hesabımı Etkinleştir linkine tıklayın ve hesap aktivasyonu işleminizi gerçekleştirin.

Üyeliğinizin başlangıcında sizden istenen bilgiler, hesabınızı oluşturmak için ihtiyaç duyduğumuz temel bilgilerdir. Üyelik aktivasyonunuzu tamamladıktan sonra sistreme giriş yaparak profilinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer Papillon Loyalty müşterisi iseniz, profil doluluk oranınız arttıkça, tatillerinizde kullanabileceğiniz ekstra para puan kazanabilirsiniz.

* Parolanız E-Posta adresinize gönderilecektir.